obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
 Hlavná stránka 
 O nás 
 - Včelie produkty 
 Cenník 
 Aktivity 
 Predajňa 
 + Dielňa 
 Fotogaléria 
 Viete, že 
 Kontakt 
 Spolupráca 
 Kniha návštev 
 Mapa servera 
O nás 
 
Včely sa dostali do našej rodiny v roku 1978. Na začiatku to bola záľuba, postupne sme popri zamestnaní obhospodarovali 20 až 50 včelstiev.   
V roku 2005 bola založena farma, ktorá sa zaoberá profesionálnym chovom včiel, produkciou včelích produktov a výrobou včelárských potrieb. Obhospodarujeme približne 130 včelstiev v okruhu 20 km.   
Snažíme sa stavať na základoch kvality. To dokazujú aj niektoré úspechy, ktoré sme v tejto oblasti dosiahli. V roku 2007 získala naša bylinková medovina na výstave AGROKOMPLEX v Nitre 1. miesto v súťaži o najlepšiu medovinu na Slovensku. V tom istom roku sme získali certifikát kvality medu "Slovenký med". Táto značka zaručuje, že náš med spĺňa kvalitatívne parametre, ktoré sú prísnejšie ako vyžaduje Európska Únia. Zúčastňujeme sa rôznych včelárskych výstav na Slovensku aj v zahraničí a pravidelne sú naše výrobky oceňované v súťaži zlepšovateľov vo včelárstve.   
Od roku 2009 budeme klásť dôraz na využívanie včelých produktov  v apiterapii. Táto oblasť včelárstva získava čoraz väčšiu  pozornosť a je alternatívou  k prechemizovanému spôsobu života.
 
 
 
(c) www.stranka.info - sami si vytvorte svôj Web