obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
 Hlavná stránka 
 O nás 
 - Včelie produkty 
 Cenník 
 Aktivity 
 Predajňa 
 + Dielňa 
 Fotogaléria 
 Viete, že 
 Kontakt 
 Spolupráca 
 Kniha návštev 
 Mapa servera 
 
Predaj z dvora.
 
Od 1.9.2009 vstúpilo do platnosti nariadenie vlády č. 352/2009 o predaji z dvora poľnohospodárských produktov. Po splnení všetkých kritérií naša farma pristúpila k tejto forme predaja  a ponúka novú možnosť predaja zákazníkom. Náš med a ostatné  včelie produkty si môžete objednať na tel. čísle 0902/064591, 051/7931352 a e-mail g.nemcik@gmail.com. Do miest Košice a Prešov Vám dovezieme med pri objednávke viac ako 10 kg medu. To isté platí aj o obciach medzi týmito mestami.Ceny medu a ostatných včelích produktov nájdete v cenníku.
 
Tešíme sa na novú formu spolupráce.

Cesta medu.

V auguste 2016 sme pre záujemcov usporiadali akciu, v ktorej sme účastnikom ukázali ako sa zo včelstva vyberajú plásty s medom. Potom si mohli vyskúšať odviečkovanie plástov a vytočenie  medu aj do svojich obalov. Na konci sme predviedli odlievanie figurálnych sviečok  z včelieho vosku.

Prvé otváranie včelstva 2017.

V apríli 2017 usporiadame otváranie včelstiev. Účastníci budú mať možnosť uvidieť prebúdzanie sa včelstva po dlhej zime. Záujemcovia sa môžu prihlásť na g.nemcik@gmail.com

Letný kurz včelárenia 2017.

Počas letnej sezóny 2017 usporiadame kurz pre začínajúcich včelárov. Záujemcovia naučíme teoreticky aj prakticky vniknúť do zázračného sveta včiel. Bližšie info TU. 
(c) www.stranka.info - sami si vytvorte svôj Web